08.05.2015

- КРЕДИТ ВІД ОЩАДБАНКУ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ

    З жовтня  2014 року Державним агентством  з енергоефективності та енергозбереження України  запроваджено програму підтримки населення до переходу на альтернативне опалення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.11 №1056 “Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження”. Цей механізм забезпечує відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням в ПАТ “Ощадбанк”, на придбання твердопаливних та електричних котлів.

       Також агентством розроблені та на засіданні Уряду  8 квітня поточного року прийняті зміни до Програми, які спрямовані на стимулювання населення, зокрема власників індивідуальних будинків, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів до впровадження енергоефективних заходів.

        Механізм забезпечує відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках за такими напрямками у таких розмірах:

-       30% (але не більше 10 тис.грн.) - для фізичних осіб (населення) для впровадження заходів: на матеріали для термоізоляції зовнішніх стін будівлі у одноквартирних будинках (та квартирах багатоквартирних будинків);

-        40% - для ОСББ для впровадження заходів: на матеріали для термоізоляції зовнішніх стін будівлі у багатоквартирних будинках.

 

    Фрунзівське відділення Ощадбанку займається даним питанням, проводить роботу по наданню кредитів. Зацікавлених осіб просимо звертатися за докладнішою інформацією в контакт-центр тел: 0 800 210 800 та у місцеве відділення Ощадбанку тел: (04860) 9-18-33.