21.03.2020

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

 В першу чергу, хотів би щиро подякувати усім, хто сьогодні дослухався до порад щодо карантину та відповідально поставився до ситуації. Хай ваші дії служать прикладом для інших!

За оперативною інформацією від районних правоохоронних органів та представників сільської ради, всі самоізольовані особи не покидали місця перебування. Проведена відповідна роз'яснювальна робота з усіма мешканцями села, розміщені інформаційні матеріали та попередження. Патрульний наряд тричі з ранку прибував на місце та з використанням гучномовних приладів інформував населення. Також був візуальний контакт з ізольованими за місцем перебування.

Щодо стану здоров'я хворої. За даними працівників відділення, де вона перебуває, результати аналізу будуть відомі в понеділок. Якщо виявиться грип будь-якої групи - коронавірус буде ВИКЛЮЧЕНО. Якщо грипу немає-тоді робиться експрес-тест на коронавірус. Таким чином, якщо всі служби спрацюють оперативно, в понеділок ми матимемо розуміння ситуації. Всі ці дії медики роблять відповідно до інструкцій та протоколів, тому прошу без відповідних "порад" в коментарях. Завчасно дякую за порозуміння.

І ще. Є надія, що коронавірус не підтвердиться. Сьогодні у хворої існує деяка позитивна динаміка. За даними лікарів, темпепатура знизилася та не відстежуються труднощі з диханням. То ж, давайте усі побажаємо нашій співвітчизниці якнайшвидшого одужання.

Закликаю усіх:не розслаблятися, надалі зберігати режим карантину і сподіватися на краще. Я вірю в нас з вами і що ми згуртуємось навколо проблеми і будемо гарним прикладом для інших!

Ще раз дякую усім!

Голова районної

державної адміністрації А. Муравенко