30.09.2020

АКТУАЛЬНО

Нещодавно на своїй сторінці ФБ голова РДА Антон Муравенко запросив на зустріч 30 вересня за місцем проживання мешканців населених пунктів Василівка, Мар’янівка, Первомайське та обговорити питання пасажирських перевезень щодо відновлення роботи автобусних маршрутів. Нещодавно відбулись перемовини між керівництвом району та ЧП «ТАНА» й посадовці дійшли згоди у відновленні пасажирських перевезень.
Сьогодні зранку Антон Муравенко та керівник підприємства ЧП «ТАНА» Юрій Степанов обговорили проблемні питання із Захарівським селищним головою Тетяною Пустовою. По ряду питань дійшли згоди і домовились про строки їх виконання.
Інші заявлені зустрічі з громадами зазначених населених пунктів відбулись вчасно із детальним обговоренням маршрутів, часу відправлення автобусів, також обговорили реальну завантаженість й потребу кожної громади.
Ю.Степанов наголосив, що після тривалої перерви, а саме карантину, пасажиропотік маршрутів зменшився на 70-80%, зросли боргові зобов’язання компанії, поганий стан доріг також зіграв свою негативну роль і з огляду на це підприємство зменшило періодичність маршрутів, а на окремих ділянках призупинили.
Вирішили із вівторка, 6 жовтня , відновити роботу маршрутів. На Василівку курсуватиме автобус 2 рази на тиждень (вівторок і неділя), на Мар’янівку – поки один раз, щовівторка. Але якщо пасажиропотік буде більшим, населення потребуватиме додаткових маршрутів, то у жовтні узгодять ще один день перевезень. До цієї пропозиції пристали і жителі Первомайського.