07.05.2020

Дорогі мешканці Одещини!

Цього тижня ми вшановуємо пам’ять загиблих та святкуємо перемогу у Другій Світовій війні. На жаль, пам’ятні дні припали на час пандемії коронавірусної інфекції й ми не можемо всі разом покласти квіти до монументів нашим героям.

 

Що ми можемо — так це всі разом згадати героїчний подвиг наших пращурів. Кожен у своїй оселі, заради збереження життя та здоров’я наших близьких. Адже гуманізм та людське життя — головні цінності нашого суспільства.

 

Це саме те, чого не вистачало під час Другої світової війни. У ті дні жорстокість тоталітарних режимів сягнула свого історичного максимуму. Суспільства забули про цінність життя простих людей. Людину могли вбити просто за те, що вона жива.

 

Та було в ті часи місце і для справжнього героїзму. Перемогу над нацистським тоталітаризмом вибороли прості люди. Вони воювали не за Сталіна чи тоталітарну ідеологію СРСР, вони воювали за своє життя та життя своїх сімей.

 

Капітуляція нацизму показала: жодна ідеологія не варта життя людини. І ми маємо зробити все, аби не допустити відродження таких тоталітарних ідеологій у нашому суспільстві.

Ніколи знову.

Вітаю всіх із Днем Перемоги!