01.09.2020

Дорогі учні! Шановні педагоги, батьки!

 Сердечно вітаю вас із Днем Знань – всенародним святом мудрості, доброти, натхнення та нових відкриттів!
Вже історично так склалося, що перше вересня є по-справжньому урочистим і надзвичайно приємним днем і для школярів, і для вчителів, і для батьків. Цього року він особливо хвилюючий для учнів Захарівського НВК - вони прийдуть практично у нову школу!
Для когось новий навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім або черговим. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які вперше стануть на шкільний поріг. Не менш важливим новий навчальний рік буде і для випускників, яким вже скоро доведеться обирати власний життєвий шлях, визначатися із майбутнім фахом, професією.
Дорогі школярі! Бажаючи вам радості пізнання, сумлінності і наполегливості у навчанні, хочу закликати усіх вас – впевнено і сміло йти дорогами науки, вірити у власні сили, бути справжніми патріотами. любити рідну землю, шанувати батьків і вчителів, утверджуватися у житті і не боятися труднощів. Нехай кожен наступний ваш день буде плідним, насиченим новими знаннями, збагатить досвідом та вірними друзями.
Ми всі належимо до однієї великої сім’ї – великого українського народу. Майбутнє нації залежить від якісної освіти молоді, від залучення найкращого європейського і світового досвіду, від збереження рідних традицій. І втілювати цю мету покликані педагоги.
Шановні педагоги! Ви ведете підростаюче покоління у світ знань, виховуєте високу культуру, освіченість, закладаєте основи життєвих цінностей, формуєте особистості. Від вас, наставники, великою мірою залежить моральне та інтелектуальне здоров’я суспільства. Нехай кожен педагогічний колектив сповна відчуває результати своєї праці, а батьки – радість і гордість за дітей.
Щасти вам у новому навчальному році!
З повагою Антон Муравенко