02.09.2020

Дорогі ветерани Захарівського району! Шановні мешканці сіл і селищ Захарівщини!

 Загальновизнана дата завершення Другої світової війни - друге вересня 1945-го року. У цей день рівно о 9-й годині і 2 хвилини (за токійським часом) підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини - Японії. Це сталося на борту американського лінкора ББ-63 «Міссурі».
75 років тому ціною надзвичайних зусиль десятків націй було покладено край найжахливішому та наймасштабнішому за всю історію людства збройному конфлікту — Другій світової війні.
Український народ заплатив за свою свободу високу ціну. Кожна українська родина має свою особисту історію тієї війни та повоєнної відбудови.
Друга світова війна — це не лише глибока незарубцьована рана людської цивілізації. Це тяжкий урок, висновки з якого, на жаль, зроблено не усіма.
Питання війни і миру сьогодні знову перебувають на першому місці міжнародного та європейського порядку денного.
Російська Федерація, цинічно розтоптавши міжнародне право, анексувавши Крим та розпаливши збройний конфлікт на Донбасі, сьогодні знову руйнує систему європейської та світової безпеки. Зухвала російська агресія становить загрозу не лише для України, а й для всього цивілізованого світу, його безпеки і стабільності.
Криваві уроки Другої світової війни не мають бути даремними. Зупинити агресора можна лише об’єднаними зусиллями, як це було 75 років тому.
Пам’ять про подвиг наших дідів та прадідів у роки Другої світової війни та нинішня боротьба за суверенітет і територіальну цілісність країни сьогодні як ніколи об’єднали український народ. Ця пам’ять була, є і завжди залишатиметься священною для кожного з нас.
З Днем закінчення Другої світової війни!
Віримо в МИР на Україні, в ПЕРЕМОГУ над окупантами!
Зі святом вас!
З повагою, зі щирими побажаннями миру, добра і злагоди
АНТОН МУРАВЕНКО