18.11.2020

дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання.

 затвердило форму акта, що складається за результатами перевірки Держенергонагляду щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання.

Відповідний наказ Міненерго від 17 вересня 2020 року № 600 було зареєстровано Міністерством юстиції України 12 листопада 2020 року за № 1127/35410.

Затвердження Акта забезпечить прозорість заходів державного нагляду (контролю), єдиний підхід до їх планування і проведення та підвищить рівень відповідальності органів державного нагляду (контролю).

Наказ визначає вичерпний перелік питань щодо проведення заходу державного нагляду (контролю) питань стосовно яких буде здійснюватися державний нагляд (контроль) у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання, залежно від цілей заходу й ступеня ризику.

Це, зі свого боку, сприяє створенню обставин, що позитивно впливатимуть на формування сучасного ринкового середовища у сферах електроенергетики та теплопостачання й забезпеченню надійної роботи ОЕС України.