16.11.2020

конкурсний відбір кандидатів до складу Ради

Відповідно до розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 20.07.2020 № 471/од-2020 «Про затвердження Положення про Регіональну дитячу раду при Одеській обласній державній адміністрації» Департаментом освіти і науки проводиться конкурсний відбір кандидатів до складу Ради!
Регіональна дитяча рада при Одеській обласній державній адміністрації – сучасний і важливий проєкт, який створено з метою захисту прав та інтересів дітей, врахування їх думки та безпосереднього залучення до прийняття рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у питаннях, що стосуються дітей. До складу Ради увійдуть представники учнівської молоді Одещини. Дієві, талановиті, активні, розумні та щирі! Ви можете знайомитись з нашими кандидатами та їх есе і відеозверненнями на сторінці «Регіональна дитяча рада при Одеській обласній державній адміністрації» .
Зробити партнерську взаємодію з учнівською молоддю ефективною, адекватною сучасним вимогам, такою, що враховує особливості сучасної держави, суспільства і молоді, наповнити її новим змістом – першочергове завдання влади.