06.05.2020

Лікарні Одеської області забезпечені всім необхідним

За два місяці вдалося зробити майже неможливе, аби укомплектувати лікарні та забезпечити медиків усім необхідним.
Офіс Президента України, Одеська ОДА, бізнес та волонтери провели колосальну роботу, аби наші лікарі мали гідні умови праці.

 

Бригади «швидкої допомоги» здійснюють понад тисячу виїздів на добу та працюють в режимі 24/7. За моєї ініціативи депутати облради підтримали подання щодо доплат працівникам регіонального центру екстреної медичної допомоги. Бригади вже отримали надбавки з обласного бюджету.

 

Одеська ОДА на виконання постанови КМУ щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги повністю дотримується умов тендеру та крок за кроком створює гідні умови праці для медиків.

 

Ми укомплектували бригади 45 надсучасними реанімобілями класу С. Машини оснащені апаратами ШВЛ та реанімаційним обладнанням.

 

Бригади повністю укомплектовані захисними костюмами для роботи в умовах пандемії коронавірусу та вже рятують життя на нових автомобілях «швидкої допомоги.»

 

Найближчим часом на дороги регіону виїдуть ще 85 карет класу В. Наразі всі машини вже знаходяться на автобазі санітарного транспорту в Одесі, здійснюється укомплектування автомобілів медичним обладнанням. Нашим першочерговим завданням є дотримання усіх вимог законодавства у цьому процесі.

 

Для усіх нас, забезпечення лікарів усім необхідним є головним пріоритетом.

 

Разом задля єдиної мети.

 

Керівник Одеської ОДА

Максим Куций