10.09.2020

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ЯКІСТЮ РОБІТ

Хто курсує дорогою від Захарівки в сторону Подільська, той з приємністю і задоволенням відмічає швидкість і якість виконання робіт з капітального ремонту ділянки дороги Р-33 , яка пролягає нашим районом. Сьогодні голова РДА Антон Муравенко проінспектував зазначену ділянку, поспілкувався із ремонтниками. Траса фактично сполучає 7 районів і розміщена паралельно магістралі Київ-Одеса. Ремонт зазначеної траси дасть змогу розвантажити основну магістраль, оживити економіку регіону, у т.ч. нашого району. Керівник району старається якомога частіше навідувати цей будівельний майданчик, тим паче що систематично звітує перед головою ОДА за об’єкт «Великого будівництва». Підрядчиком нині на подушку старого переробленого і встеленого асфальту стелиться чорновий шар асфальто-бетону (30 см) щедро змішаний з бітумом. А за кілька днів, згідно технології, закатають слідуючий шар асфальту, загалом траса складатиметься із чотирьох шарів укладки. Обабіч дороги вичищено, виправлено узбіччя, у потрібних місцях зроблене надійне водовідведення стічних вод, ін. Поки погода сприяє роботі, маємо сподівання , що здача об’єкту буде у заявлені строки.
ІНФОРМАТИВНО:
Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України, ініційована президентом України В. Зеленським.
Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.
Основна задача проєкту — будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні.
Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.