08.10.2020

Шановні юристи району!

       Прийміть  вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, який вшановує всіх, хто дбає про дотримання конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової України – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б не потребували застосування  юридичних знань, належного функціонування юридичних служб. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого, шановні юристи, професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.                   

       Впевнений, що юристи району, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

       Прийміть слова глибокої вдячності за  професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та  професійних перемог!

З повагою Антон МУРАВЕНКО