13.10.2020

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА !

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ  СЛАВА !

такий лейтмотив урочистостей з нагоди відзначення  Дня захисника України, який відбувся сьогодні біля пам’яткого знака Героям Небесної Сотні у райцентрі. На жаль, з  урахуванням протиепідемічних правил та дотриманням безпечних умов у ситуації з поширенням COVID-19, кількість учасників заходу була вкрай  обмеженою.

 На свято української військової честі та звитяги керівництвом РДА запрошено Любов Федорівну Орлик, матір загиблого у зоні антитерористичної операції Олександра Івановича Орлика.

«Нам не стерти із пам’яті  той гіркий день, коли сумна і страшна звістка про загибель  Олександра пекучим болем  торкнулась сердець мешканців нашого району. Важка, непомірна втрата й досі  стискає наші серця, рве серце матері і батька, рідних, друзів і побратимів,  тим, кому довелось спілкуватися з ним, кому поталанило долучитися до його щирості, порядності, надзвичайної людяності, патріотизму й великої моральності. Життя Сашка  передчасно і жорстоко обірвала проклята війна…  Він захищав кожного з нас, нашу країну, нашу свободу і незалежність, наше майбутнє…   Шановна, Любов Федорівно, прийміть слова щирої  шани і  подяки  від усіх нас, односельців, за те, що зростили і виховали патріота України, мужнього і сильного юнака і нехай Господь Бог допомагає вам перенести цей надто важкий біль втрати  сина.

У нашій пам’яті Олександр Іванович назавжди залишиться молодим і усміхненим,  гарним і мужнім, чесним і  відважним,  патріотом України.  Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА» - підкреслила ведуча, запропонувавши  схилити  голови в Хвилині мовчання й згадати тих, хто віддав життя  на Україну, за  цілісність  і незалежність,  за мирне майбуття.

 

Україна продовжує оплакувати своїх славних синів, воїнів честі і мужності. Проте, ми усі  щиро і беззастережно переконані, що мир настане, і невдовзі засяє  нам сонце Перемоги.