20.03.2020

ВАЖЛИВО!

Шановні жителі Захарівського району. Поточна інформація по ситуації та ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!

1. Хвора перебуває в інфекційній лікарні м. Одеси в ізоляторі. Стан стабільний. За протоколом взяті аналізи на штамми грипу. Результат протягом двох днів. Лише після цього експрес-тест на коронавірус. За словами медиків, тести є. То ж чекаємо та сподіваємося на краще.

2. Встановлено повне коло осіб, які контактували с хворою під час її перебування в районі та відстежено маршрут прибуття. Усі контактуючі знаходяться на самоізоляції. Вони письмово попереджені про кримінальну відповідальність.

3. Дезинфекційні заходи у місцях перебування хворої вжиті.

4. Наразі встановлюються інші обставини ситуації

5. Всі служби району переведені в посилений режим

Ви спитаєте: а що далі?

А ось що. І це стосується кожного з вас.

Все. Жартів немає, існує лише потреба у СУВОРОМУ дотриманні умов карантину. У такому режимі нам потрібно протриматися протягом тижня, можливо, діагноз буде встановлено раніше і сподіваємось, це не коронавірус. Повідомте старших сусідів, у кого не має сучасних засобів зв'язку. НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ БЕЗ КРАЙНЬОЇ ПОТРЕБИ. Шановні молоді батьки! Грайтеся з дітьми ВДОМА. Повторю тисячу разів : ВДОМА.
В магазин у разі крайньої потреби. Повторюю. Ніякого ДЕФІЦИТУ НЕМАЄ!

Краще зараз кілька днів виконати всі умови для того, щоб наш район не перетворився на зону лиха. Пам'ятайте:все залежить від вас. Попереджую:реакція за невиконання вимог буде жорсткою. Стосується усіх!

Бажаю всім міцного здоров'я та залишаюсь на зв'язку. Мої телефони:
+380934103388
+380509881660

І останнє. Не розповсюджуйте плітки та фейки, я особисто обіцяю розповідати вам реальний стан справ. Тільки правдою та дивлячись в очі проблемі ми її поборемо, а я в вас дуже вірю!

Поширте, будь ласка та зберігайте спокій!

Голова районної 

державної адміністрації А. Муравенко