17.11.2020

випробування препарату "Біовен", який полегшує перебіг коронавірусу

Препарат "Біовен" успішно пройшов клінічні випробування і його внесли в протокол лікування COVID-19.
В Україні фармацевтична компанія "Біофарма" завершила клінічні випробування українського препарату "Біовен" (імуноглобулін). Результати свідчать про те, що цей препарат дозволив пацієнтам швидше подолати лихоманку і значно зменшив число летальних випадків серед хворих.
В Україні для лікування коронавірусу тестують власний препарат "Біовен".
Про це у соцмережі повідомив президент компанії "Біофарма" Костянтин Єфименко.
За його словами, клінічні дослідження завершено у жовтні. У них взяли участь 66 рандомних пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, які отримували повітря механічно (ШВЛ, Есма). До дослідження препарату долучили 9 баз.
"Використання "Біовену" в комплексі терапії пневмонії, викликаної SARS-CoV-2, дозволяє скоротити летальність у чотири рази з 23,6% до 6,25%, скоротити середній час до настання покращення з 9 до 5 днів та час потреби госпіталізації в умовах стаціонару - на 3-5 днів", - розповів Єфименко.
"Біофарма" стала першою компанією у світі, яка розпочала і завершила клінічні дослідження імуноглобуліну. На сьогодні триває 18 клінічних досліджень , які розпочали глобальні міжнародні компанії переважно у США та Західній Європі
"Біовен включено до протоколу лікування COVID-19. Біофарма продовжує роботу над створенням гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини", - зазначив Єфименко.
Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що над розробкою ліків від нової коронавірусної інфекції 
Степанов розповів, хто і як розробляє ліки від коронавірусу в Україні
працюють щонайменше п’ять українських підприємств.