23.08.2019

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дорогі друзі, коллеги! Шановні односельці!

Вітаю вас із найвеличнішим національним святом – Днем незалежності України!

Історію власної держави творить її народ. 28 років – дуже невеликий відрізок часу в історичному вимірі, але для нинішнього покоління українців – це вкрай непростий період становлення нашої державності.

День незалежності України – це свято пам’яті і свято надії. Пам’яті про минулі покоління, що творили націю і боролися за державність, про тисячі незламних патріотів, які відійшли у вічність з Україною на устах. А надії - що будемо вдячними нащадками й не зрадимо їхньої віри, збережемо непохитність у відстоюванні інтересів Української держави, що боронитимемо це пліч-о-пліч кордони, бо ми – народжені вільними! Тож хай усі наші справи будуть багатими на перемоги, кожен наш крок уперед завершується успіхом.

Шановні односельці ! Бажаю всім вам гарного свята! Хай мир, радість та злагода панують у державі та серці кожного.  Доброго здоров’я, життєвої наснаги, щедрості душі, міцності духу, здійснення всіх планів та сподівань вам на довгі і щасливі літа. І обов’язково – впевненості у собі! А, сподіватися нам є на що. Бо головний скарб району – це ви, його жителі, працьовиті і мудрі люди, які всупереч усім труднощам, примножуєте честь малої батьківщини, дбаєте про могутність держави.
         Україна – це кожен із нас!

         Слава Україні !

 

        З повагою О.К. Осійчук