08.05.2020

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

2020-й – рік 75-ї річниці перемоги над
нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років
Шановні ветерани Другої Світової війни!
Дорогі жителі Захарівського району!
Сердечно вітаю вас з 75-ю ювілейною річницею Великої Перемоги – святим днем для кожного з нас. Нині ми відзначаємо велику перемогу всього українського народу, який разом з іншими націями у смертельній боротьбі врятував світ від фашистського мороку.
Квітуча земля Захарівщини також внесла свій героїчний вклад у наближення Перемоги. Ми пишаємося подвигом наших земляків, низько схиляємо голови перед їх жертовністю і стійкістю, звитягою і патріотизмом.
Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини.
Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.
Сьогодні, коли на Сході України триває збройна агресія Росії проти України та лунають постріли, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету.
День Перемоги – свято, яке об'єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості. Завжди пам'ятатимемо про те, як довгі 1225 днів і ночей Україна була окупована фашистськими вандалами. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.
Глибоко вдячний усім людям, які пройшли полями битв, працівникам тилу, які своєю самовідданою працею наближали Перемогу. Доземна шана й уклін матерям-вдовам, які взяли на свої плечі весь тягар чоловічої роботи і вивели в люди дітей-напівсиріт, навчивши їх жити по совісті. Вірно і чесно служили Батьківщині, відмінно відзвітували перед історією і перед нами, врятувавши світ від фашистської пошесті.
У ці травневі дні пом’янемо усіх, чиє життя забрала війна. Вічна і світла їм пам'ять! Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу Батьківщини, усіх невинних жертв пекельної війни .
Бажаю вам, дорогі ветерани, усім жителям Захарівського краю, миру, доброго здоров'я, довгих і щасливих літ життя, благополуччя і добробуту у ваших оселях, любові та поваги рідних і близьких.
Зі святом вас, з днем Великої Перемоги!
З шаною і повагою
Голова районної
державної адміністрації Антон Муравенко