20.05.2020

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ НАВКОЛО ЗАХАРІВСЬКОГО НВК.

Шановні батьки та жителі Захарівки!
Звертаюся до усіх вас з приводу подій, які відбуваються навколо школи. Правоохоронними органами розслідуються певні обставини, пов'язані з будівельними роботами в школі. Моє завдання як керівника райдержадміністрації - сприяти безперешкодному проведенню відповідних слідчих дій та забезпечити стабільну суспільно-політичну ситуацію в районі. Та, звичайно, бути об'єктивним у своїх діях та висловлюваннях.
Характеризувати та коментувати законність чи незаконність діяльності правоохоронних органів я не буду, оскільки це буде некоректно і може бути розцінено як випереджене ставлення до будь-кого з учасників процесу. Закликаю вас так само не маніпулювати некоректними висловлюваннями щодо цієї ситуації та утриматися від розповсюдження такої інформації.
Багато з вас знає, що з першого дня моєї роботи я закцентувався на тому, щоб максимально сприяти проведенню будівельних робіт і разом з вами ми кожні 2 тижні відвідували школу і переконувалися в якості та швидкості робіт. Я не фахівець у будівництві (хоча й не повний профан ), але дійсно можу сказати одне:будівництво йде на високопрофесіональному рівні. Одразу кажу, це не упереджене ставлення до представників генпідрядної організації, а моя особиста думка, на яку, я сподіваюся, я маю право.
Запевняю вас, що наразі мої зусилля будуть направлені на те, щоб всі роботи, які були виконані протягом останнього часу, не були марними і будівництво продовжилося і виконалося в раніше визначені терміни і вже першого вересня дзвоник нової школи пролунав на подвір'ї.
Для цього нам дуже потрібно зберігати спокій, не порушувати закони та не заважати проведенню відповідних слідчих дій, бо це також може нашкодити продовженню робіт. Думаю, час все розставить по місцях, а ми пройдемо через ці невзгоди та доб'ємося поставленої мети. В будь-якому разі ваша небайдужість не може бути недооціненою, лише знову закличу вас дотримуватися законодавства та зберігати спокій.
Щиро вдячний за порозуміння!
Антон Муравенко