Список запрошених на Районну раду регіонального розвитку в Захарівському районі Одеської області 14 грудня 2018 року

Місце проведення:                            Час проведення: Початок: 10.00                

смт. Захарівка,

Захарівський будинок культури, 

приміщення СОУП

 

  1. Скрипник Віктор Володимирович  - тимчасово виконуючий обов’язки голови Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
  2. Думитрашко В’ячеслав Анатолійович  - голова Захарівської районної ради Одеської області
  3. Осійчук Олексій Кузьмич - заступник голови  Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
  4. Шалигайло Антон Ігорович – директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності  Одеської обласної державної адміністрації
  5. Кузькевич Микола Дмитрович – депутат Одеської обласної ради
  6. Крилова Валентина Олександрівна – помічних народного депутата Верховної ради Пресмана Олександра Семеновича
  7. Іванов Володимир Михайлович  - заступник голови Захарівської районної ради Одеської області
  8. Колесник Галина Миколаївна  - керівник апарату Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    1. Топольницька Наталя Дмитрівна - голова постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад
    2.  Вітюк Ольга Василівна - голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів
    3.  Бабенко Сергій Іванович - голова постійної комісії з питань агропромислового  виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування
    4.  Твердохліб Вадим Юрійович - голова постійної комісії  з питань законності, захисту прав  громадян,депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
    5.  Кавун Марія Василівна  - голова Громадської ради при Захарівській районній державної адміністрації Одеської області
    6.  Марковкін Володимир Іванович – голова районної громадської організації «Ветеранів війни»
    7.  Заболотний Микола Федорович – начальник відділу у Захарівському районі міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Одеській області
    8.  Представник Захарівського ДПІ Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області
    9.  Паровенко Павло Олексійович – начальник Великомихайлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду
    10.  Мах Валентина Сергіївна – директор Захарівської філії Одеського обласного центру зайнятості
    11.  Тодорашко Валентина Дмитрівна – начальник відділу економіки та інвестицій Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    12.  Бондарчук Сергій Володимирович – начальник відділу – головний архітектор відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    13.  Хохлова Олена Іванівна – начальник відділу агропромислового          розвитку Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    14.  Мятига Тетяна Володимирівна – начальник центру надання адміністративних послуг Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    15.  Білоус Діана Петрівна – начальник сектору з питань персоналу апарату Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    16.  Трач Валентина Володимирівна – начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    17.  Кожухар Оксана Вікторівна – начальник управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    18.  Гамарц Тетяна Вікторівна – начальник територіального центру (надання соціальних послуг) Захарівської районної державної адміністрації Одеської області
    19.  Матвійчук Олена Сергіївна -  завідувач сектору комунікацій з громадськістю Захарівськоїрайонної державної адміністрації Одеської області
    20.  Петренко Світлана Анатоліївна – керуюча справами Затишанської селищної ради (об’єднаної територіальної громади)
    21.  Пустова Тетяна Анатоліївна – голова Захарівської селищної ради
    22.  Лисик Дмитро Юрійович – голова Йосипівської сільської ради
    23.  Готко Микола Анатолійович – голова Павлівської сільської ради
    24.  Грекуляк Василь Іванович – голова Перехрестівської сільської ради
    25.  Каланча Іван Володимирович - голова Василівської сільської ради
    26.  Луценко Олена Володимирівна - голова Войничівської сільської ради
    27.  Соломонов Віталій Володимирович – голова Карабанівської сільської ради
    28.  Кукулєвський Ігор Валентинович - голова Мар’янівськоїсільської ради
    29.  Науменко Галина Миколаївна - голова Новозаріцької сільської ради
    30.  Барабаш Сергій Олександрович – голова Онилівської сільської ради
    31.  Цопа Олена Євгенівна – голова Росіянівської сільської ради
    32.  Майнич Вікторія Вікторівна - представник газети «НовинаР»