16.12.2015

Питання розглянуті на апаратних нарадах

Питання розглянуті на апаратних нарадах голови районної державної адміністрації, навчаннях державних службовців апарату районної державної адміністрації та осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади державних службовців з найактуальніших економічних та політичних питань.

         Питання внесені до порядку денного апаратних нарад:

1. Створення Антикорупційного комітету та робота державних службовців, посадових осіб в межах антикорупційного законодавства. (протокол від 31.01.15 № 2).

 

2. Особливості та правила заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік. Порядок проведення перевірок щодо працівників райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про очищення влади». (протокол від 16.02.15 № 4).

 

3. Про проведення другого етапу перевірок, передбачених Законом України «Про очищення влади», та зміни, внесені до Порядку проведення достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563. (протокол від 02.06.15 № 14).

 

         Питання внесені до порядку денного навчання апарату працівників районної державної адміністрації:

1. Основні вимоги реалізації Закону України «Про запобігання корупції»(протокол від 22.01.15 № 1).

 

2. Про методичні рекомендації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами (протокол від 12.02.15 № 2).

 

3. Про проведення в районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» (протокол від 12.03.15 № 3).

 

4. Про Порядок проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» (протокол №11 від 18.11.15).

 

5. Про заходи щодо дотримання вимог законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства у Фрунзівській районній державної адміністрації (протокол №11 від 18.11.15).