12.09.2019

ЗВІТ відділу надання адміністративних послуг Захарівської райдержадміністрації станом на 12.09.2019 року

 Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 січня 2019 року затверджений оновлений перелік адміністративних послуг, які надаються через Відділ, в кількості 115 послуг, з яких: 33- послуги обласної державної адміністрації 32 - послуги районної державної адміністрації, селищної ради - 1 та 49 - послуги територіальних органів центральних органів виконавчої влади, визначених розпорядженням КМУ від  16.05.2014 №523.

         Станом на 12 вересня 2019 року безпосередньо адміністраторами відділу було прийнято 2410  адміністративну послугу.

Популярні послуги за якими звертаються до Відділу – це витяги з Державного земельного кадастру, державна реєстрація земельної ділянки, отримання довідки 6-ЗЕМ, отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, отримання довідки про розмір/частки/паю, вклейка фото у паспорт, та послуги з містобудування та архітектури, державна реєстрація юридичних та фізичних – осіб підприємців.

Взаємодія відділу надання адміністративних послуг з територіальними підрозділами та центральними органами виконавчої влади, а саме з 1 січня 2019 року було прийнято заяв до:

-         Міжрайонне управління Держгеокадастру у Великомихайлівському та Захарівському районі – 1100 послуг;

-         РС ГУ ДМС в Захарівському районі – 132 послуга;

-         Державний реєстратор Захарівської райдержадміністрації – 134 послуг;

-         Відділ містобудування, архітектури та ЖКГ – 39 послуг;

-         Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Захарівської РДА – 194 послуг;

-         Головне управління Держгеокадастру в Одеській області – 6 послуг;

-         Головне територіальне управління юстиції в Одеській області – 7 послуг;

-         Департамент –державної архітектурної будівельної інспекції в Одеській області – 7 послуги.

      Працівники Відділу контролюють терміни розгляду справ та надання результатів розгляду. Всі послуги надані вчасно, без порушень, це пояснюється насамперед тим, що суб’єкти надання адмінпослуг мають більше часу на опрацювання пакету документів, оскільки не здійснюють прийом громадян по даних питаннях.

      Станом на 12.09.2019 року було надано  консультацій 857 –  чол.

      Опрацьовано та оформлено реєстраційні справи до архіву станом на  12.09.2019 року  995 справ.

      В центрі надання адміністративних послуг Захарівської районної державної скористалися POS – термінал АТ «Ощадбанка», станом на 12.09.2019 року  – 155 осіб .

      ЦНАП сьогодні є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади і громади.   Завдяки ЦНАПу за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення різні органи влади зможуть зручно та швидко обслуговувати населення.

       Для цього необхідно і надалі проводити удосконалення ефективної системи надання адміністративних послуг райдержадміністрацією, в тому числі і шляхом належного забезпечення функціонування адміністративної будівлі.

 

 

Начальник відділу надання

адміністративних послуг

Захарівської райдержадміністрації                                      Т.В. Мятига