24.04.2014

Шановні виборці!

Органи Державного реєстру виборців постійно працюють над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.
З метою покращення якості списків виборців, які будуть використовуватись в день їх проведення, просимо громадян, які мали проблеми під час голосування пов’язані з неправильностями у списках виборців під час попередніх виборчих кампаній, звернутися до відповідних органів ведення Державного реєстру виборців
 (адреси та контактні телефони розміщені на сайті) . Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» .
Звертаємо увагу, що відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на загальнодержавних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси. 
Зокрема, таким правом можуть скористатись виборці, які зареєстровані в Автономній Республіці Крим та у м. Севастополі. Вони  мають можливість проголосувати в інших регіонах України. Для цього їм необхідно звернутися із заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого перебування в день голосування.

 

Служба розпорядника Державного реєстру виборців