11.07.2014

І знову про уточнення персональних даних

Український народ перегорнув ще одну сторінку історії країни та зокрема нашого району - проведення виборів Президента України.
Під час виборчої кампанії майже у кожного на вустах були розмови про Державний реєстр виборців (ДРВ), який має безпосереднє відношення до виборчого процесу в частині складання списків. Відділом ведення Державного реєстру виборців для проведення виборів у районі була проведена велика, кропітка робота орієнтована на створення якісних списків виборців. За результатами проведення виборів сформувалося ряд питань над якими треба працювати 
.
Проблемою є наявність деяких громадян, які зареєстровані в Фрунзівському районі, а померли за його межами, про що відсутні підтверджуючі документи. Якщо ваші родичі померли, але були присутні в списках виборців, ви маєте офіційні документи просимо повідомити відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, який знаходить за адресою: смт Фрунзівка, вул. Леніна 69, районна державна адміністрація, 2- й поверх, тел.: 9-14-50. 
Велике прохання до виборців перевірити свої персональні дані, які під час виборів Президента України: у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них; змінили прізвище чи місце проживання;
Шановні виборці, після завершення виборів Президента України робота відділу ведення Державного реєстру виборців на цьому не закінчується. Ми працюємо постійно та запрошуємо всіх до співпраці для того, щоб разом створити ефективний Реєстр та бути готовими до проведення виборів у будь-який час. З боку держави витрачено багато зусиль, коштів для створення ефективної системи обліку виборців, але без активності самих виборців, без їхньої безпосередньої допомоги - це дорога з одностороннім рухом.

 

Г. Шарко, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації