19.06.2015

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг при Фрунзівській районній державній адміністрації Одеської області»

 

Фрунзівська районна державна адміністрація повідомляє, що на офіційній веб-сторінці Фрунзівської районної державної адміністрації офіційного веб-сайту Одеської облдержадміністрації frunzivka-rda.odessa.gov.ua оприлюднено проект розпорядження «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через  центр надання адміністративних послуг при Фрунзівській районній державній адміністрації Одеської області» та аналіз впливу цього проекту регуляторного акта.

Проект регуляторного акта розроблено відповідно до вимог Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та розпорядження  Кабінету Міністрів України  від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»,  з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб при отриманні адміністративних послуг.

Із паперовим варіантом проекту можна ознайомитися в центрі надання адміністративних послуг при Фрунзівській  районній державній адміністрації Одеської області з 8-ої до 13-ої години.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб до вказаного проекту розпорядження можна надсилати в письмовій формі упродовж місяця з дати оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акта на адресу розробника: 66700, Одеська область, смт. Фрунзівка, вул. 1-го  Травня, 26 б, телефон 9-10-14, центр надання адміністративних послуг при Фрунзівській райдержадміністрації.