19.06.2015

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про внесення зміни до пункту 7 Регламенту центру надання адміністративних послуг при Фрунзівській районній державній адміністрації Одеської області»

Фрунзівська районна державна адміністрація повідомляє, що на офіційній веб-сторінці Фрунзівської районної державної адміністрації офіційного веб-сайту Одеської облдержадміністрації frunzivka-rda.odessa.gov.ua оприлюднено проект розпорядження «Про внесення зміни до пункту 7 Регламенту центру надання адміністративних послуг при Фрунзівській районній державній адміністрації Одеської області» та аналіз впливу цього проекту регуляторного акта.

Проект регуляторного акта розроблено відповідно до вимог Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  постанов Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 494 та постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року «731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади»  з метою приведення нормативно-правових актів Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області у відповідність до чинного законодавства та уникнення застосування застарілих норм.

Із паперовим варіантом проекту можна ознайомитися в центрі надання адміністративних послуг при Фрунзівській  районній державній адміністрації Одеської області з 8-ої до 13-ої години.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб до вказаного проекту розпорядження можна надсилати в письмовій формі упродовж місяця з дати оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акта на адресу розробника: 66700, Одеська область, смт. Фрунзівка, вул. 1-го  Травня, 26 б, телефон 9-10-14, центр надання адміністративних послуг при Фрунзівській райдержадміністрації.