19.06.2015

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Фрунзівській районній державній адміністрації Одеської області»

Фрунзівська районна державна адміністрація повідомляє, що на офіційній веб-сторінці Фрунзівської районної державної адміністрації офіційного веб-сайту Одеської облдержадміністрації frunzivka-rda.odessa.gov.ua оприлюднено проект розпорядження «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Фрунзівській районній державній адміністрації Одеської області»  та аналіз впливу цього проекту регуляторного акта.

Проект регуляторного акта розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» та з метою забезпечення роботи центру надання адміністративних послуг.

Із паперовим варіантом проекту можна ознайомитися в центрі надання адміністративних послуг при Фрунзівській  районній державній адміністрації одеської області з 8-ої до 13-ої години.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб до вказаного проекту розпорядження можна надсилати в письмовій формі упродовж місяця з дати оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акта на адресу розробника: 66700, Одеська область, смт. Фрунзівка, вул. 1-го  Травня, 26, телефон 9-10-14, центр надання адміністративних послуг при Фрунзівській райдержадміністрації.