10.03.2016

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Фрунзівського району Одеської області»

Повідомлення

про оприлюднення проекту розпорядження

«Про затвердження  Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Фрунзівського району Одеської області»

 

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-VI «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект розпорядження «Про затвердження  Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Фрунзівського району Одеської області» розроблений відділом економічного розвитку та інвестицій Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області.

Метою прийняття регуляторного акта – є організація, забезпечення і підготовка прозорості проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, забезпечення необхідного рівня та якості пасажирських перевезень.

Проект розпорядження «Про затвердження  Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Фрунзівського району Одеської області» та аналіз його регуляторного впливу розміщений на сайті Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області  frunzivka-rda.odessa.gov.ua у розділі «Регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: 66700, Одеська область, Фрунзівський район, смт. Фрунзівка, вул. Леніна, 69, відділ економічного розвитку та інвестицій Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області;

- факсом (04860) 9-14-44;

- електронною поштою за адресою: rda@frunzivka.odessa.gov.ua

З повним текстом проекту розпорядження «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Фрунзівського району Одеської області», та Аналізу регуляторного впливу до проекту даного розпорядження можна ознайомитися у відділі економічного розвитку та інвестицій районної державної адміністрації. Телефон для довідок: (04860) 9-43-75.